Get Adobe Flash player
UkrainianEnglish

1:0 на користь платника податків

У кінці червня 2012 року було винесене судове рішення по справі Клієнта Юридичної компанії «Альянс Ратушняк і Партнери» проти ДПІ у м. Кременчук (Полтавська область) про скасування податкових повідомлень-рішень.

Суть спору зводилася до того, що оскільки контрагент нашого Клієнта, не маючи матеріальних і трудових ресурсів, не міг виконувати будівельні роботи, тому всі господарські операції між компаніями не були  спрямовані на досягнення реальних наслідків і, відповідно, договори мають бути визнані недійними.

На думку ДПІ у м. Кременчук, наш Клієнт використовував свого контрагента для отримання податкових пільг та неправомірно завищував валові витрати та занижував ПДВ.

Окружний адміністративний суд Полтавської області задовольнив в повному обсязі позовні вимоги нашого Клієнта. Це стало можливим завдяки чітко вибудованій лінії захисту, яка була підкріплена підготовленими та поданими документами, а також аналізом судової практики: у процесі судового розгляду спору Клієнту необхідно було довести використання робіт контрагента в своїй господарській діяльності,  деталізувати види виконаних та прийнятих робіт, а також довести неможливість нести відповідальність за недобросовісність свого партнера в сфері оподаткування.

Це маленька перемога в спорах між платниками податків та податковою службою, однак вона  є значною для нашого Клієнта.

 

«АЛЬЯНС РАТУШНЯК І ПАРТНЕРИ»

 
Learn moreServices
03150 Ukraine, Kiev, Yamskaya st., 72
phone:: +38(044)227-16-81 +38(044)227-16-82 fax: +38(044) 586-46-59
e-mail: info@corporatesecretary.com.ua