Get Adobe Flash player
УкраїнськаАнглійська

Мін'юст затвердив нові реєстраційні картки

Змін зазнали усі форми реєстраційних карток (№ 1-16). Нові реєстраційні картки відрізняються від старих не дуже суттєво, проте на деякі зміни необхідно звернути увагу. Окрім того, старі реєстраційні картки з моменту введення нових не приймаються державними реєстраторами.

Зокрема, реєстраційні картки прийняті з урахуванням впровадження реєстрації на основі модельного статуту. В разі обрання за основу модельного статуту відповідна позначка ставиться у реєстраційній картці. Так, в найбільш «популярній» в країні картці за формою 6 (підтвердження), яку підприємства зобов'язані подавати щорічно, з'явилася графа, в якій вказується про рішення засновників (учасників) юридичної особи — продовжувати свою діяльність на підставі розроблених ними установчих документів або на підставі модельного статуту.

Також у низці форм (зокрема, ф. 1, ф. 3) запроваджено поле «Органи управління», в якому необхідно буде зазначати назви вищого, виконавчого та інших (за наявності) органів управління юридичної особи. За таких умов треба звернути увагу на те, щоб назви цих органів всюди зазначалися однаково (наприклад, не слід називати вищий орган ТОВ в одних випадках «Загальними зборами учасників», а в іншому — «Загальними зборами засновників»).

Англійські найменування юридичних осіб (повне та скорочене) в разі їх наявності, теж зазначаються у реєстраційних картках, а отже, до їх написання теж слід поставитися відповідально (на практиці зустрічаються, наприклад, дуже різні версії написання англійською мовою «ТОВ» - LLC, LLP, Ltd. тощо).

Наказ Міністерства Юстиції України № 3178/5 від 14.10.2011
Форми карток

 
Дізнатись більшеНаші послуги
Україна 03150, м.Київ, вул. Ямська, 72
тел.: +38(044)227-16-81 +38(044)227-16-82 факс: +38(044) 586-46-59
e-mail: info@corporatesecretary.com.ua