Get Adobe Flash player
УкраїнськаАнглійська

Податкова скасовує свідоцтва платників ПДВ, відомості про яких не підтверджені

Податковим інспекціям було дано вказівку анулювати свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ всім юридичним та фізичним особам, відомості про яких не підтверджені в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Це викликано набранням чинності 16 червня 2010 року Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 2275-VI. Ним зокрема були внесені зміни до Закону «Про податок на додану вартість», а саме додано норму, відповідно до якої свідоцтво платника ПДВ анулюється за ініціативою податкового органу, якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців зроблено запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням.

Нагадуємо, що відповідно до Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» юридична особа зобов'язана подавати щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

У разі ненадходження в установлений строк реєстраційної картки, а також у разі надходження від органу ДПС повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, державний реєстратор зобов'язаний надіслати рекомендованим листом повідомлення щодо необхідності подання зазначеної картки.

У разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей.

Враховуючи вищевказане, всім платникам ПДВ варто перевірити стан відомостей про себе в ЄДР (це можна зробити за допомогою витягу), та за необхідності підтвердити їх.

Для отримання допомоги або додаткової інформації звертайтесь сюди.

 
Дізнатись більшеНаші послуги
Україна 03150, м.Київ, вул. Ямська, 72
тел.: +38(044)227-16-81 +38(044)227-16-82 факс: +38(044) 586-46-59
e-mail: info@corporatesecretary.com.ua