Get Adobe Flash player
УкраїнськаАнглійська

Скасовано талон до посвідчення водія

Верховна Рада скасувала обов’язковість талону до посвідчення водія.

Це здійснено відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху". Закон набув чинності 15 квітня 2011 року і тепер документом, що посвідчує право керування транспортним засобом відповідної категорії буде лише посвідчення водія.

Законодавство України передбачає застосування загальнодержавних автоматизованих електронних баз обліку правопорушень, що, на думку законотворців, є достатнім для забезпечення дисципліни на дорогах і у використанні талону до посвідчення водія немає необхідності.

Окрім того, Законом внесені зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення України. Відтепер перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на п'ятдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, а так само порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху караються виключно штрафом у розмірі від 510 до 680 гривень.
 
Дізнатись більшеНаші послуги
Україна 03150, м.Київ, вул. Ямська, 72
тел.: +38(044)227-16-81 +38(044)227-16-82 факс: +38(044) 586-46-59
e-mail: info@corporatesecretary.com.ua